Structuur / Medewerkers

Ons Team

Het bestuur van de Vlaamse Coeliakievereniging bestaat uit:

  • Het dagelijks bestuur en andere medewerkers
  • De medische adviesraad: pediaters, gastro-enterologen en internisten
  • De dieetadviesraad

Word vrijwilliger!

De hele vereniging berust op de goodwill van vrijwilligers. Je wereld groeit met vrijwilligerswerk. Vrijwilligerswerk is inspirerend, versterkt je als mens en je draagt bij tot een warme samenleving. Je betekent iets voor je omgeving én beleeft er zelf plezier aan. In Vlaanderen vrijwilligen naar schatting 750.000 mensen, dat is bijna een hele provincie. Al die mensen gebruiken hun talenten en halen daar een hoop voldoening uit. Kortom: vrijwilligerswerk doet goed!

Dagelijks Bestuur

Dominique Mathys
Voorzitter
voorzitter@coeliakie.be

Chantal Devue
Ondervoorzitter & Internationale contacten, AOECS
ondervoorzitter@coeliakie.be international@coeliakie.be

Katrien Doclo
Secretariaat
info@coeliakie.be

Hilde Peelaerts
Penningmeester, Ledenadministratie
penningmeester@coeliakie.beledenadministratie@coeliakie.be

Lieven Loose
Leveranciers
lieven.loose@coeliakie.be

Regionale afdelingen

Jella Spaas
Antwerpen
antwerpen@coeliakie.be

Rita Van Caudenberg
Brabant
brabant@coeliakie.be

Magda Jennes
Limburg
limburg@coeliakie.be

Veronique Velghe
Oost-Vlaanderen
oostvlaanderen@coeliakie.be


West-Vlaanderen
westvlaanderen@coeliakie.be

Andere medewerkers

Jella Spaas
Ledencontact
jella.spaas@coeliakie.be

Rita Van Caudenberg
Glutenvrije hosties
rita.vancaudenberg@coeliakie.be

Katrien Wellens
Dieetadvies
dieet@coeliakie.be

Veronique Velghe
Tijdschrift
tijdschrift@coeliakie.be

Sluiten